] Матеріали | Фабрика «Злата-Мебель»
У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

Матеріали оббивки

Незаперечною перевагою такого   матеріалу як Букле можна вважати стриману палітру. За своєю структурою така тканина нагадує м'яку іграшку, тому на дотик матеріал приємний, м'який. Застосовують тканину Букле для оббивки меблів абсолютно різних форм. До особливостей тканини можна віднести: гіпоалергенність, оригінальну рельєфну поверхню, а також присутність натуральних ниток в складі тканини.
Постачальники: Вид Дизайн, Топ Текстиль, Вісдом, Фабрик Лаб.
Виробництво: Польща, Італія, Іспанія, Словенія
Мікрофібра (мікрофайбер або мікрофазер) являє собою вкрай тонкі волокна, які в десятки разів менше людської волосини.  Сама приставка цього слова говорить про невеликому обсязі.  У діаметрі мікрофіброві волокна становлять 0,06 мкм. 
Постачальники: Аппарель, Італвелютті, Тандем Текстиль, Юнітекс
Виробництво: Польща, Італія, Бельгія
Велюр отримують за рахунок переплетення п'яти ниток, одна з яких є бархатистою. Завдяки їй і створюється невеликий і короткий ворс. Велюр меблевий є м'якою і еластичною тканиною, комбінуючи кілька варіантів кольору, ви легко зможете міняти інтер'єр будинку, роблячи його повсякденним або навпаки урочистим.На нашому сайті представлені колекції велюрових тканин від провідних виробників. Широка колірна гамма дозволить створити меблі, яка прикрасить будь-який інтер'єр. Використання в одному виробі оббивки різних кольорів надасть можливість виробляти унікальні моделі меблів.
Постачальники: Італвеллюті, Ексімтекстіль
Виробництво: Італія, Туреччина, Корея, Китай

Рогожка – груба тканина полотняного переплетення викликає асоціації з натуральними екологічно чистими матеріалами, застосовуваними в народних промислах.   Штучні нитки в складі тканини рогожка покращують експлуатаційні характеристики, надають тканині міцність і довговічність, запобігають усадку і деформацію тканини, що властиво тканинам з повністю натуральної сировини. Таким чином, м'які меблі з оббивкою з рогожки зберігають зовнішній вигляд і форму протягом усього терміну експлуатації. Споживчі якості рогожки, ціна якої є найбільш привабливою в порівнянні з іншими тканинами для меблів, визначаються міцністю, зносостійкість, екологічністю.
Постачальники: Італвеллюті, Аппарель, Тандемтекстіль
Виробництво: Італія, Польща

Шеніл - популярна оббивна тканина, широко використовувана для оббивки меблів різних стилів. Різноманітність забарвлень і малюнків робить цей матеріал універсальним і застосовним в інтер'єрах різних стилів: класичний стиль, модерн, арт-деко, кантрі, етнічний стиль, мінімалізм, а також неокласика. Дрібний ворс - це головна відмітна риса даної тканини. Завдяки комфортному масажному ефекту, тому комфортно відпочивати і розслаблятися на шілловом дивані. Шенілл володіє хорошими показниками екологічної безпеки, не викликає подразнень і алергічних реакцій на шкірі, тобто є гіпоалергенним.
Постачальники: Італвеллюті, Лінтерно
Виробництво: Італія
Шкіряні меблі - важлива складова іміджу інтер'єру, як домашнього, так і офісного. Кожний куточок, диван або крісло мають призначення візуально прикрашати приміщення і викликати приємні відчуття при контакті з ними. Тому меблева шкіра повинна володіти рядом обов'язкових якостей, таких як: стійкість до зношування й стирання, добрі повітрообміну властивості для підвищення комфорту і гігієнічної складової, тактильні властивості - м'якість, еластичність, гладкість, відповідність технологічним вимогам при оббивці меблів, легкість в догляді.
Постачальники: Італвеллюті, Прайм Матеріал, Шагрень
Виробництво: Італія