У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -45%!

Яку тканину вибрати для оббивки крісла

Крісло - незамінний аксесуар в будь-якому будинку. Встановивши його в вітальні, кухні або спальні ви можете насолоджуватися комфортом і затишком, які подарує придбана м'які меблі. На сьогоднішній день крісло перестало бути символом розкоші і багатства, це чи не саме затребуване виріб в будинку, робочому офісі, на літній терасі заміського будинку, в закладах громадського харчування і в багатьох інших місцях.

Але знайти потрібний у всіх співвідношеннях варіант досить непросте завдання. Розглядаючи модельний ряд в онлайн або офлайн магазинах, необхідно звернути увагу на безліч характеристик, наприклад, тип конструкції, каркас, тканина, яка використовується для оббивки.

Крім того, щоб крісло гармонійно вписувалося в інтер'єр кімнати потрібно звернути увагу на його стилістичну спрямованість. Тільки правильно підібране крісло буде добре поєднуватися із загальним дизайном і приносити радість покупцям. Величезну роль відіграє тканина для оббивки крісел. По-перше, оббивний матеріал впливає на майбутнє розташування меблів. По-друге, необхідно ретельно вивчити особливості того чи іншого матеріалу.

У даній статті ми розглянемо особливості оббивної тканини для крісел і стільців, як вона впливає на їх розташування в будинку, а також визначимо основні матеріали для оббивки крісел.



Відмінність оббивних тканин від інших матеріалів


Найпопулярнішим матеріалом для оббивки м'яких меблів, в тому числі крісел, є тканини. У наш час вони відрізняються за кольором, фактурі і т.д. Оббивні тканини діляться на 2 види:

  • облицювальні, якими безпосередньо обтягається основна частина крісла або будь-яких інших меблів;
  • покривні, використовуються для обшивки нижніх частин крісел, диванів, стільців, а також в якості оббивки для спинки стільців або диванів.


Тканини для оббивки крісел і інших м'яких меблів відрізняються від інших тканин такими характеристиками:

  • міцністю;
  • зносостійкістю;
  • кольоростійкості;
  • повітропроникністю;
  • вогнестійкістю;
  • зминанням;
  • стійкістю до стирання;
  • особливостями в догляді.

Тому, якщо ви вирішили замінити оббивку крісла, потрібно вибирати саме відповідні для цього тканини. В іншому випадку через кілька тижнів доведеться міняти все заново, тканину, яка не відповідає вимогам, швидко порветься і доведеться її викинути.



Особливості оббивної тканини для крісел

Тканина для оббивки крісел нічим не відрізняється від оббивки для інших меблів, єдино, на що варто звернути увагу, це її якість. Перед вибором необхідно визначитися з категорією матеріалу. Цей критерій відіграє важливу роль. Даний коефіцієнт повинен бути максимально високим (це може бути показник стирання матеріалу, показник міцності, показник повітропроникності і т.д.). Потрібно враховувати те, що тканини діляться на категорії залежно від таких параметрів:


  • зовнішнього вигляду матеріалу;
  • міцності;
  • способу застосування;
  • складу волокон;
  • стійкості забарвлення;
  • класу екологічності та т.і.

Вибираючи кращу тканину для оббивки стільця або крісла потрібно взяти до уваги той факт, що на цьому виробі будуть сидіти переважно в одязі. Відповідно, тканина повинна бути міцною і відповідати всім вище зазначеним характеристикам. Також, багато залежить від розміру вироби, наприклад, шкіряна оббивка підходити в основному для великих меблів, тканина мікрофібра навпаки, краще виглядає на малогабаритних кріслах і стільцях.


Відмінність оббивки для крісел для різних кімнат


Важливо враховувати місце розміщення крісла або стілець:

  1. На кухні оптимальніше всього виглядають крісла з оббивкою мікрофібра, рогожка, велюр з покриттям тефлон, екошкіра або будь-яка інша тканина, за якою легко доглядати, чи не вибаглива, не вбирає різні запахи.
  2. У вітальні відмінно виглядатимуть крісла з оббивкою з натуральної шкіри, екокожі, жаккарда, флока, шенилла. У вітальні ми проводимо багато часу з сім'єю, збираємося за переглядом телевізора, зрештою приймаємо гостей, тому виріб з рогожки (плетене) буде виглядати недоречно.
  3. Для спальні відмінно підійдуть вироби, оббиті м'якими тканинами - мікрофібра, гобелен, жаккард, шенилл, флок. У спальні ми готуємося до сну, відпочиваємо, усамітнюється, тому і м'які меблі в цій кімнаті повинні бути відповідна.
  4. Для робочого кабінету або офісу потрібно купувати крісла з оббивкою з натуральної або штучної шкіри, презентабельність на робочому місці або в робочій обстановці ще ніхто не відміняв.

Таким чином, вирушаючи за новою оббивкою необхідно брати до уваги місце, де буде стояти крісло, щоб все сходилося і було відмінне поєднання.



Популярні матеріали оббивки для крісел


Розглянемо яка тканина використовується для оббивки стільців в основному:

  1. Натуральна шкіра. Дуже дорогий матеріал, але славиться своєю довговічністю, естетичним виглядом. Оббите шкірою виріб може прослужити більше 15 років, якщо за ним правильно доглядати і не піддавати серйозним механічних пошкоджень. Максимально простий догляд за таким кріслом - потрібен час від часу протирати вологою ганчіркою, можна використовувати спеціальні засоби для догляду за шкірою.
  2. Мікрофібра. Тканина з дуже високими експлуатаційними і технічними характеристиками, вона обробляється водовідштовхувальним просоченням. Для догляду існують спеціальні засоби, а ще ця тканина легко чиститься за допомогою вологої ганчірки і пилососа.
  3. Рогожка. Міцна, якісна тканина, утворюється шляхом подвійного або потрійного плетіння ниток. Матеріал абсолютно вимогливий у догляді, для боротьби з різного роду забрудненнями використовують в основному вологу губку. До речі, рогожка легко переносить хімічну чистку.
  4. Флок. Тканина на бавовняній основі, має характерний оксамитовий відтінок, відрізняється щільністю, зносостійкість, міцністю, простий у догляді. Для видалення різних забруднень потрібно використовувати миючі засоби на водній основі, що не містять сильних хімікатів.
  5. Шенілл. Висока щільність і міцність - ось головні переваги цієї тканини. Догляд за нею досить простий, потрібно раз на тиждень чистити поверхню крісла щіткою і мильним розчином.
  6. Гобелен. Зносостійка, не мнеться з часом, тривалий час зберігає колір. Незважаючи на те, що ця тканина жорстка на дотик, це скоріше перевага, а не недолік. Догляд за цією тканиною своєрідний - краще використовувати пилосос і щітку середньої жорсткості.
  7. Жаккард. Зовні дуже яскрава і красива тканина, має міцну і щільну структуру, тривалий термін експлуатації крісла з такою оббивкою гарантований. Для очищення підійде звичайний якісний порошок, навіть можна для усунення деяких плям використовувати спирт.
  8. Штучна шкіра. Матеріал, практично нічим не поступається натуральному аналогу. Відрізняється міцністю, прекрасним зовнішнім виглядом, технічні характеристики такі ж, як і у натуральної шкіри.

Перераховані вище тканини оптимально підійдуть в якості оббивки для крісла.



Скільки потрібно тканини для оббивки крісла

Купуючи самостійно оббивку для крісла, перше питання яке хвилює людину - як не взяти зайвого? Дійсно, оббивна тканина коштує дорого, а якщо придбати зайве, то його нікуди буде дівати.


Потрібно слідувати таким правилам:

  1. Найпростіше зняти стару оббивку і зробити виміри рулеткою.
  2. Якщо немає такої можливості, тоді потрібно виміряти ширину і довжину дивана, помножити на 2, і ще додатково взяти близько 1 м тканини.
  3. Наявність підлокітників на кріслі не варто забувати, як правило це + 2-4 м тканини.


Що стосується загальних порад щодо вибору оббивного матеріалу для крісла, то необхідно:

  • визначиться з місцем розташування крісла;
  • вибрати відповідну оббивку виходячи з особистих переваг і рад, перерахованих в статті.
  • перевірити якість самої тканини, бувають випадки, коли в великих будівельних гіпермаркетах продають підроблену оббивку.
  • правильно зробити виміри і визначитися з необхідним розміром тканини.

Заміна оббивки на кріслі не так вже й складно, необхідно все заздалегідь прорахувати і продумати. Консультанти і менеджери допоможуть купити крісло для вітальні, дадуть підказки та ознайомлять з будь-якої необхідної інформацією.


Стильні крісла від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.