У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -45%!

Як почистити диван від пилу в домашніх умовах?

Будь-яка м'які меблі, будь то диван або крісло , потребує постійного догляду. Якщо ви збираєтеся почистити м'які меблі, то необхідно враховувати багато нюансів: особливості оббивки, засоби, що використовуються при цьому, періодичність і т.д. Навіть, якщо ви не особливо прагнете починати прибирання м'яких меблів, необхідно пам'ятати, що навіть якщо на поверхні виробу відсутні сліди забруднення, то там як мінімум може бути багато пилу, що не зовсім добре, тому що може викликати алергію у дорослих і дітей.

Звичайно, процедура це не дуже складна, її можна запросто провести в домашніх умовах, потрібно тільки знати, як і які кошти при цьому найкраще застосовувати. Мало просто протирати поверхню виробу, потрібно брати глибше і шукати причини, які будуть негативно впливати на проживаючих у приміщенні.
 


Наслідки ігнорування прибирання пилу з м'яких меблів

Пил на м'яких меблів може з'явиться звідусіль. Якщо проаналізувати, то можна виявити, що пил дуже легко осідає в оббивних матеріалів меблів, з'являється з килимів, штор, аксесуарів в приміщенні і чим більше таких предметів інтер'єру в будинку, тим більше пилу утворюється.

Пил - це не тільки негарно, але й надзвичайно шкідливо для здоров'я. У ній міститься дуже багато токсинів, важких металів, тому чим довше ми перебуваємо в середовищі, де багато пилу, тим довше підтримуємо стан інтоксикації. А це згубно впливає на здоров'я людини, незалежно від віку. Особливо це небезпечно для маленьких дітей, чий організм тільки починає рости і міцніти, а якщо вони починають вдихати або навіть пробувати (маленькі дітки). Найпоширенішим шкодою, яку може бути від побутового пилу - це алергія.

Іноді навіть самі люди не розуміють, що причиною їх поганого стану є звичайна побутова пил, тому що досить часто симптоми алергії досить часто плутають із застудою. Дуже багато спільного є з хронічними захворюваннями, наприклад, дуже схоже це захворювання з нежиттю, першіння в горлі, також можуть виникнути алергічні дерматити, пухирі, свербіж, кропив'янка.

Тому, необхідно регулярно очищати поверхню м'яких меблів від пилу різного характеру, тому що це може негативно позначитися на здоров'ї всіх членів сім'ї. Важливо також підбирати потрібні кошти для догляду за диванами.
 


Наслідки ігнорування прибирання пилу з м'яких меблів

Тому, необхідно регулярно очищати поверхню м'яких меблів від пилу різного характеру, тому що це може негативно позначитися на здоров'ї всіх членів сім'ї. Важливо також підбирати потрібні кошти для догляду за диванами.


Визначте якість оббивки диванів, крісел, інших м'яких меблів

Для того, щоб зрозуміти, як і яким засобом потрібно виконувати чистку дивана, потрібно визначити матеріал оббивки. Наприклад, натуральна шкіра може витримати протирання засобом, в якому міститься спирт. Якщо ж протирати флок або жаккард, матеріали, в яких міститься ворс, необхідно буде використовувати тільки серветки з мікрофібри, і дивитися, щоб ця серветка була не надто вологою.


Які засоби підходять для конкретної тканини

Для очищення конкретного виду оббивки необхідно застосовувати відповідні засоби. Для шкіряної оббивки або оббивки зі штучної шкіри можна очищати звичайної вологою ганчіркою, а якщо, наприклад, матеріал має ворс, тоді краще використовувати простирадло. Намочіть простирадло у воді, гарненько її відіжміть, щоб вона була вологою, але не мокрою - покладіть на диван і почніть збивати руками або спеціальним предметом. В результаті таких дій весь пил осяде на простирадлі. Такий спосіб один з найбезпечніших, тому що можна використовувати необмежену кількість разів.


Як прибирати пил зі знімних елементів

Досить часто на м'які меблі одягають відповідні чохли, і це відмінний спосіб убезпечити диван від різного роду забруднень. Але і ні досить часто страждають від пилу, стають брудними, засаленими. У таких ситуаціях необхідно просто випрати такий чохол. якоїсь певної процедури немає, необхідно тільки прати звичайним порошком і відбілювачем, а також ставити температуру не вище тієї, яка вказана на етикетці. Таким чином потрібно все ретельно прочитати, щоб не пошкодити м'які меблі.
 


Як ще можна почистити диван від пилу

Крім стандартного очищення засобами, можна використовувати пилососи, парогенератори.


Пилосос

Вирішуючи використовувати цей прилад для очищення м'яких меблів, потрібно пам'ятати, що він повинен відповідати деяким параметрам.


Пилосос повинен мати відповідні насадки:

  • з ниткознімачем, крім глибокого очищення від пилу допоможе позбутися від волосся, вовни, а також поверне первинний вигляд виробу;
  • для делікатних поверхонь, на насадці повинна бути щітка, вона призначена для захисту від подряпин шкіряні вироби;
  • щілинна насадка потрібна для очищення стиків і складок;

Таких насадок має вистачити для якісного очищення більшості меблевих оббивок.


Парогенератор

Робота цього виробу нагадує роботу пилососа, але в такому пристрої всмоктуючи пил вона проходить через воду, а назовні випускають пар. Таким чином складається враження, що на оббивку виріб впливає паром, таким чином сприятливо впливаючи на зовнішній вигляд виробу. Такий аксесуар досить популярний, тому що вважається більш ефективним ніж пилосос, так як дозволяє глибше проникнути в усі складки і шви, таким чином очистити від бруду важкодоступні місця.

Використовуючи такі аксесуари можна якісно очистити ліжко, диван, крісло від в'ївшогося пилу.
 


Профілактика появи пилу на м'якій поверхні

Для того, щоб запобігти сильне забруднення пилом необхідно регулярно очищати поверхню, як мінімум 3 рази в тиждень. Можливо, більш глибоке очищення виконати і не вийде так часто, але виконувати періодично чистку буде цілком можливо. Таким чином, для очищення підійде будь-який засіб, крім того, що містить спирт, можна навіть протирати ганчіркою, змоченою водою. Взагалі, якщо ви будете прибирати поверхню м'яких меблів раз в день - це буде ще краще і убезпечить від сильного забруднення.


Надійні дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.