У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -45%!

Який диван краще - з пружинами або без?

Сучасного покупця м'яких меблів стало важко заманити однією яскравою оббивкою дивана: йому треба знати, що у нього всередині — і це бажання цілком обґрунтовано. Попит на якісні меблі зростає, тому все більше число людей чудово розбираються в тому, чим відрізняється французька розкладачка від седафлекс або яке внутрішнє наповнення диванних матраців. Спробуємо розібратися, який же диван краще з точки зору споживчих якостей: пружинний або безпружинний?
 


Старі добрі пружини

Меблі на пружинах історично більш традиційна і широко відома. Всі старовинні репліки антикварних предметів виконані саме з використанням пружинного блоку різної конструкції. Висока якість вихідних матеріалів забезпечує довгий термін експлуатації і хороші ортопедичні властивості. В м'яких елементах сидінь може застосовуватися кілька типів пружин: проста змійка, пружинні блоки або блок незалежних пружин.
 


Змійка добре відома нам з старих панцирних ліжок, їх недоліки полягають у провисанні, неможливості розкладання, тому вони практично не використовуються в меблях для щоденного сну. Найбільш поширений блок Боннель застосовується в недорогих моделях економ-класу та характеризується довговічністю і зручністю. Рівні пружинні стаканчики надійно переплетені між собою, утворюючи добре пружинясте спальне місце. Такі блоки укладаються зверху і по краях коробом з ППУ, ватином, поролоном, повстю.

Дивани-книжки в своїй більшості мають пружинний блок в основі, який дозволяє отримати безвідмовну роботу механізмів. Єврокнижки і багато лідерів продажу також мають пружинне виконання, що забезпечує швидке складання/розкладання і зручну конфігурацію м'якого сидіння. Акордеони можуть мати різне наповнення: як поролоновое, так і пружинне.
 

Блоки незалежних пружин створюють занадто високе сидіння, тому найчастіше вживаються в матрацах для ліжок, іноді — в моделях еврокнижок. Кожна спеціально упакована пружина створює незалежне стискання, а зверху пом'якшується шарами поролону, кокосової койри, нетканих об'ємних матеріалів, оббивних тканин. У результаті виходить відмінне спальне місце, але ціна питання формується досить високою.


Безпружинні блоки

Якщо пружини у відповідності з робочим процесом доводиться закладати вручну, то більш простим за технологією виготовлення є пінополіуретановий аналог. Блок ППУ відрізняється високими ортопедичними властивостями, він міцний і м'який, демонструє відсутність скрипу і залишкових коливань незалежно від рухів, що сплять на матраці.
 

По висоті він нижче пружинного, до того ж витримує меншу навантаження: до 100-120 кг на загальну спальне місце. Найкращою основою для безпружинних матраців вважаються наповнювачі з натурального латексу, для жорсткості арміруючого шарами кокосової койри. Серед їхніх недоліків — висока в порівнянні з пружинними блоками вартість і недовгий термін експлуатації натуральних матеріалів.

Для витримування ваги 140 кг і більше застосовується блок з пінополіуретану, довговічного, міцного і в цілому нетоксичного матеріалу. Однак ціна на ППУ значно вище, ніж на класичний пружинний блок Боннель аналогічного розміру. Різний по щільності пінополіуретан може виготовлятися у вигляді м'якого поролону, який має малий термін стирання і швидко просаджується. Або жорсткого наповнювача з дрібнокомірчатою структурою, стійкого до багаторазових стиску до тисяч разів з ідеальним відновленням своєї форми.


Вибір у бік якості

Існує маса відгуків на користь тих чи інших моделей. Прихильники пружин говорять про те, що поролон просідає, а інші мотивують свою думку тим, що скриплять пружини і ламаються. Враховуючи, що все має свій термін придатності і механіка має звичай ламатися, якою б якісною вона не була, підведемо підсумки. Отже: пружинний блок хороший в ортопедичному сенсі і довговічний. Пінополіуретан (холодна піна) має складне складене наповнення, він довговічний, підходить алергікам, оскільки не дозволяє завестися пилових кліщів. До того ж, вірогідність того, що будуть вискакувати пружини, відсутня.

ППУ здатний відмінно тримати форму і дозволяє широко використовувати його в складних розсувних моделях. Крім того, існують спільні моделі диванів, які поєднують в собі різні технології. Головне — вибирати диван від відомого виробника, одним з яких є ТМ ZLATAMEBEL, і не економити на матеріалах, тоді вам не доведеться через якихось 5 років знову задаватися цим питанням.


Дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.
Віртуальна АТС
Віртуальна АТС
Хочете, зателефонуємо
у зручний для Вас час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ