У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -45%!

Як оновити і перетягнути старий пуф своїми руками?


Сучасний ринок меблів не перестає радувати покупців своєю багатогранністю і широким спектром вибору. Але трапляються ситуації, коли раціональніше і набагато дешевше буде виконати реставрацію старих меблів, ніж купувати нову. Це дозволить зберегти вже наявний у Вашому домі атрибут і значно заощадить фінанси, які зможете витратити на більш потрібну річ.


В цілому, пуф - це дуже необхідне для кожного будинку виріб, ремонт якого себе повністю виправдовує. Найчастіше, цей вид меблів використовують у вітальні, спальні, в залі, в передпокої. Зовсім недавно з'явилася тенденція використовувати їх в дитячій кімнаті.


У більшості випадків це виріб складається повністю з дерева, ніжки з часом починають згасати, втрачають колір, а м'яка частина пуфика починає значно просідати. Стає питання і необхідність в повній реставрації цього виробу.


У даній статті ми розглянемо варіанти оббивки пуфика новим видом тканини, також визначимо послідовність робіт і з'ясуємо, яким чином зробити так, щоб в майбутньому цей вид меблів був невразливий до всіх негативних зовнішніх чинників.
 


Що знадобитися для ремонту


Приступаючи до виконання ремонту потрібно впевнитися, ніж обтягнути диван, як своїми руками все обшити, які предмети і аксесуари задіяти в цьому процесі.


Тому, в першу чергу визначаємо список речей, необхідних для ремонту:

  • оббивна тканина;
  • ґудзики;
  • поролон;
  • голки і нитки;
  • плоскогубці;
  • викрутка;
  • лак і морилка по дереву;
  • наждачний папір;
  • меблевий степлер;
  • кисті.


Це всі основні аксесуари для вдалої перетяжки пуфика, звичайно, у випадку необхідності можна знайти і інші аксесуари, які можна використовувати при ремонті, але це більше специфічні матеріали.

Виконувати реставрацію своїми руками досить складно. Варто врахувати, що потрібно при ремонті точно знати, як використовувати всі матеріали і точно знати відстань між скобами з меблевого степлера.

Плюс до всього, старий пуфик може бути вже немічним, якщо його використовували не за призначенням або він знаходився в приміщенні з підвищеною вологістю.

Також багато господарів у випадки недосвідченість у процесі виконання реставрації звертаються за допомогою в спеціалізовані сервіси, які займаються ремонтом старих меблів. Також важливо пам'ятати, що при ремонті бажано використовувати більш якісну і надійну тканину, ніж була до реставрації.
 


Послідовність робіт


Важливо все виконувати в суворій послідовності, щоб не допустити ніяких прогалин.

На першому етапі рекомендується відреставрувати дерев'яні ніжки вироби. За допомогою наждачного паперу потрібно позбавити їх від всіх шорсткостей, нерівностей, а також від потемніння в окремих місцях. Для цього потрібно мати крупнозернистий і дрібнозернистий наждачний папір.

Спочатку потерти грубозернистої, а відполірувати дрібнозернистою. Після цих дій варто обробити ніжки спеціальною морилкою по дереву. Ця речовина дозволяє лаку рівномірно і рівно лягає на поверхні ніжки, не створюючи тим самим закупорок.

Дати деякий час лаку висохнути, а потім вже приступити до обробки лаком. Лак підбирається під колір всього виробу або його оббивного матеріалу. Деякі умільці навчилися поєднувати колір лаку для ніжок з загальним кольором приміщення.


Другий етап — найвідповідальніший, адже тут належить безпосередньо змінити оббивку пуфика.

В магазині необхідно підібрати тканину, краще всього підходить до загального інтер'єру кімнати або всього будинку. В ідеалі, тканина для оббивного матеріалу не повинна містити синтетичних тканин, або ж щоб їх було мінімум. Крім того, міцність і властивість тягнуться теж вітається. Використовуючи викрутку та плоскогубці акуратно зняти стару оббивку. Рекомендація: старий оббивний матеріал не потрібно викидати, він може стати в нагоді для будь-якого усунення дефектів.

Підготувати нову оббивку для пуфика — справа не з легких. Необхідно вирізати досить великий шматок тканини, щоб вистачило для повного перекриття вироби. Щоб не прорахуватися в розмірах, необхідно розстелити повністю новий матеріал і покласти на нього старий, потім крейдою обвести контур і правильно вирізати.

На третьому етапі відбувається заміна поролону. Бувають випадки, коли він відмінно зберігся на виробі і в його заміні немає ніякої необхідності, але це трапляється вкрай рідко. У більшості випадків завжди потрібна заміна наповнювача.


На поролон кладуть вирізану нову тканину і за допомогою меблевого степлера закріплюють. Починати потрібно з одного боку пуфика, а з іншого трохи натягуючи її і так продовжувати прикріплювати до повної фіксації. Провисання тканини — головна помилка, вона повинна бути туго натягнутою, інакше буде заважати при сидінні і створювати некомфортні відчуття.

<p style="text-align: justify;">Як додатковий елемент пуфики використовують ґудзики. Звичайні великого розміру ґудзики необхідно обтягнути залишками матеріалу, акуратно зміцнюючи його. А потім допомогою голки і нитки пришити до будь-яких бажаних частин пуфика. Ця дія виконується тільки після того, як буде повністю обтягнутий весь пуфик.

 

Плісирована тканина може розтягуватися трохи гірше, а також до неї складніше пришити ґудзики, які є елементом оздоблення меблів. У більшості випадків, ґудзички кріпляться по центру, так вони виглядають набагато краще, ніж якби вони були по сторонах.
 


Прикраса пуфика

Якщо є бажання, то цей вид меблів можна прикрасити різними деталями.

Досить часто його прикрашають квітами з тканини або фетру.

Для цього знадобляться:

  • м'який фетр;
  • клей і ножиці.

Тканина розрізається на тонкі смуги. Смужка складається навпіл і за горизонтами. Потім простими рухами згортається трояндочка, при цьому кожен виток фіксується клеєм. Дуже туго затягувати не потрібно.

Вид зробленої Вами трояндочки повинен бути легкий, хвилястий, а не стиснутий і розтягнутий. Після цього всі великі квітки клеять до різних частин пуфика, але використовувати їх по центру не зовсім раціонально.
 


Як зберегти гарний вигляд пуфика в майбутньому

Щоб зберегти нормальний вигляд пуфика необхідно в майбутньому використовувати якісні засоби для прибирання і правильно за ним доглядати.

Такий вид меблів, як пуфик-мішок є повноцінним складальником пилу. Але є і позитивна сторона — його можна легко випрати, оскільки він складається з зовнішнього чохла, внутрішнього чохла з наповнювачем.

Зовнішній чохол — це відмінне розв'язання багатьох проблем, тому, що можна виконати прання тільки його.


У більшості випадків, зовнішній чохол виготовляють з матеріалів, які перешкоджають потраплянню пилу і вологи на основний чохол з наповнювачем.

Що стосується деяких особливостей очищення зовнішніх чохлів пуфика, то вони такі:

  • натуральну і штучну шкіру не обов'язково прати, вона легко чиститися вологою ганчіркою;
  • якщо матеріал флок — можна випрати або віддати в хімчистку;
  • тканина "Оксфорд" можна прати машинкою, але лише у режимі делікатного прання;

Пилосос є альтернативою усіх перерахованих вище варіантів, але він вважається менш ефективним методом, оскільки в основному матеріал для оббивки — штучна шкіра або зовнішній чохол з тканини.


У даній статті ми розглянули, чим і як послідовності можна обшити заново пуфик, а також як мінімізувати можливість погіршення його зовнішнього стану з часом.


Стильні пуфи від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.