У НАЯВНОСТІ ДЕШЕВШЕ - ЗНИЖКИ ДО -70%!

3 головних поради з вибору наповнювача для дивана

М'які меблі займають дуже важливе місце при обстановці будь-якої кімнати. Найголовнішим заслужено вважається диван, адже він піддається найбільшій експлуатації. Тому він не тільки повинен мати привабливий вигляд, але і бути надійним, і довговічним.

З чого ж складається диван? В першу чергу, це жорсткий каркас, який забезпечує надійність конструкції. Далі йде наповнювач, від якого залежить комфорт і довговічність меблів. Останнім елементом є оббивка. Від неї залежить зовнішній вигляд виробу. Кожен з цих складових повинен володіти високою якістю, щоб використання дивана приносило задоволення.
 

Найлегше буде обрати оббивний матеріал. Його можна оцінити за зовнішнім виглядом та фактурою, помацати, перевірити на міцність. Завжди слід звертати увагу не тільки на привабливість тканини, але і на її властивості. Найдорожчим і довговічним варіантом вважається натуральна шкіра. До більш доступним відносять велюр, флок, жаккард і інші. На сьогоднішній день існує величезна кількість різних колірних рішень для будь-якого виду тканини, тому кожен покупець зможе обрати ту, яка впишеться в інтер'єр його кімнати.

Завдання ускладнюється, коли мова заходить про вибір наповнювача. Дуже важко визначити рівень його якості тільки за зовнішнім виглядом. У цьому випадку варто спиратися на експлуатаційні характеристики матеріалу, адже від них залежить наскільки довго він прослужить.

У наш час існує великий вибір наповнювачів на будь-яку ціну, тому обрати той, який підійде саме для Вас, не складе труднощів. Але який наповнювач для дивана краще? Про це ми розповімо в Нашій статті.


Кращі наповнювачі диванів

Розглянемо найпопулярніші і часто використовувані наповнювачі для диванів.

Пружинний блок

Пружинний блок буває декількох типів:

  • залежний пружинний блок Боннель — в цьому виробі всі пружини пов'язані один з одним, якщо відбувається деформація однієї, то це впливає на сусідню. Пружини можуть мати різним діаметром і щільністю. Вироби з невеликим діаметром і великою щільністю можуть забезпечувати ортопедичний ефект. Пружини, що знаходяться в боннелі, іноді покриваються екстра шаром, виготовленим зі спеціальних матеріалів. Це можуть бути кокосова койра, кінський волос та пінополіуретан. М'якість і твердість регулюється за допомогою різної щільності кожного шару;
  • незалежний пружинний блок — такий блок має в своєму складі пружини, що володіють бочкообразною формою. Кожна з них поміщається в чохол, виготовлений з тканини. Відмінність цього блоку полягає в тому, що кожна пружина має незалежними діями. Його перевагою є те, що він підлаштовується під вигини тіла і не провисає. Крім цього, він не видає зайвих звуків, оскільки пружини не торкаються один одного. Незалежний пружинний блок забезпечує тілу комфортне положення під час сну.

На відміну від боннелі, незалежний пружинний блок найчастіше застосовують для ліжок.
 


Пінополіуретан

Існує 2 типу пінополіуретану:

  • блоковий - має вигляд товстих листів, що володіють різною щільністю і великим розміром. Під час виготовлення дивана з таких листів нарізають його деталі, які відповідають потрібній формі і товщині. Елемент меблів склеюється з цих деталей, що мають різну щільність. Їх налагоджують один на інший, від тих, що жорсткіше, до тих, що помягче. Весь процес нагадує шари сендвіча.
  • литий - має вигляд рідини, яку заливають у форму, що відповідає потрібній деталі дивана. Потім на нього впливає тиск і температура, що призводить до затвердіння. Ці маніпуляції призводять до створення елемента, який точно відповідає розмірам сидіння або спинки. У литого ППУ є один недолік: через запікання на його поверхні утворюється кірка, яка погано кондиціонує повітря. Це може привести до утворення парникового ефекту. Основною перевагою є те, що литий ППУ володіє плавними формами.

Постійний вплив сонячних променів може призвести до руйнування виробів з ППУ. З цієї причини їх розміщують в тканинні чохли. Від того, наскільки якісним є пінополіуретан можна дізнатися по його щільності. Найчастіше для меблів використовують ППУ щільністю від 30 до 40. Чим вище вона буде, тим довше прослужать меблі.
 


Полістиролові кульки

Зовні володіє видом невеликих кульок виготовлених з пінопласту. Такий наповнювач найчастіше застосовують для крісел-мішків. На таких меблів дуже зручно розташовуватися. Але у полістиролових кульок існує один недолік: вони незабаром починають спресовуватися. Тому потрібно його досипати час від часу.

Синтепон

Синтетичний матеріал, який виробляється з поліефірних волокон. Таким матеріалом не тільки наповнюють, а й утеплюють. Ця набивка використовується для м'яких іграшок, ковдр, в ролі утеплювача для одягу.
 

Синтепон в якості меблевого наповнювача застосовують для диванних подушок і підлокітників. Його також можуть використовувати у вигляді додаткового шару до іншого наповнювача.

Його плюсом є доступна ціна. А мінусом є те, що при наявності великих навантажень він може втратити форму. Також він може з часом м'яти.

Крім того, у виробництві синтепону деякі виробники можуть використовувати добавки, що завдають шкоди здоров'ю людини. Це робить його не тільки не якісним, але і небезпечним

Синтепух

Синтетичний варіант пуху, який виходить завдяки накручуванню і начісуванню волокон поліестеру. Завдяки таким діям виходить матеріал, який зовні нагадує натуральний пух. Волокна проходять обробку силіконом, а потім з'єднуються. В кінцевому результаті вони мають гарний обсяг і м'якість. На відміну від натурального пуху, синтетичний краще зберігає тепло і сприяє підтримці форми.
 

У виробництві диванів його використовують для наповнення подушок і підлокітників.

Позитивною рисою цього матеріалу є, то, що він не токсичний, не призводить до утворення грибків і прекрасно тримає форму.

Комфорель

Має вигляд маленьких кульок, виконаних з поліефірного волокна. Виступає в якості наповнювача для диванних подушок, пуфів і інших предметів меблів.

Дюрафіл

Виходить завдяки обробці і склеюванню волокон, що мають певну основу. Цікавою особливістю цього матеріалу є те, що волокна виростають з основи, при цьому нагадуючи траву. Завдяки цьому дюрафил добре зберігає форму і є дуже пружним.

До плюсів матеріалу відносять те, що він вологостійкий, володіє протигрибковими властивостями і не займається.

Періотек

Має вигляд полотна, що володіє великим об'ємом. Існує два види:

  • з натуральних волокон (бавовна, шерсть);
  • з синтетичного поліефіру.

За своїм зовнішнім виглядом періотек схожий на велику ковдру, виготовлену з вовни. Від щільності матеріалу буде залежить те, наскільки жорстким буде диван.

Холлофайбер

З'явився цей матеріал завдяки російським вченим в 2006 році. Він завоював дуже велику популярність завдяки доступній ціні і наявності унікальних властивостей. Холлофайбер виробляють завдяки скручуванню синтетичних волокон. В результаті виходить матеріал, що володіє великою кількістю внутрішніх пір.

Особливістю цього матеріалу є його однорідна структура, що дозволяє зберігати тепло і підтримувати форму.

Холлофайбер можна часто зустріти в якості наповнювача для сидінь і диванних подушок. Цей матеріал володіє масою переваг:

  • не вбирає запахи і вологу;
  • екологічно чистий;
  • запобігає поширенню грибка;
  • не руйнується при контакті з сонячними променями;
  • має здатність відновлювати свою форму.

Після підвищеного навантаження холлофайбер повертається до своєї звичної формі.

Натуральний латекс

Цей матеріал виробляють з соку каучукового дерева. Під час процесу вулканізації на ньому з'являється величезна кількість осередків, які забезпечують хороший обмін повітря і роблять виріб гігроскопічним.
 

Перевагами цього матеріалу є його надійність, довговічність і гіпоалергенність.

У латексу є один великий недолік — його висока вартість. Тому такий матеріал застосовують як наповнювач для дорогих меблів.


Як обрати кращий наповнювач

Яка набивка є найкращою і як її обрати? Поділимося нашими порадами:

  1. Якщо для Вас грає важливу роль довговічність дивана, то головну роль тут відіграє якість матеріалів, які використовувалися при виготовленні наповнювача. Зазвичай довше прослужать пружинні блоки (5-10 років). Самим недовговічним є поролон (3-5 років). Перед тим, як придбати диван завжди звертайте увагу на щільність його наповнювача. Чим вона вища, тим довше прослужать меблі.
  2. Визначтеся, для чого саме Вам потрібний диван. Якщо Ви хочете його використовувати для сну, то тут будуть доречні незалежні пружинні блоки або натуральний латекс. У разі, коли вдома є маленькі діти, люблячі стрибати на м'яких меблях, потрібно обирати виріб з міцним наповнювачем. Ми рекомендуємо ППУ, пружинні блоки і холлофайбер. Для нечастого використання підійде будь-яка набивка, тут можна заощадити.
  3. Трапляються такі ситуації, коли головним критерієм щодо вибору наповнювача є ціна. У такій ситуації кращим вибором стане поролон. Трохи дорожче буде синтепон і холлофайбер. Найдорожчими є пружинні блоки і натуральний латекс.

Тепер Ви маєте всю необхідну інформацію про наповнювачі для диванів. Залишилося тільки вибрати відповідну модель. Для цього рекомендуємо Вам завітати на zlatamebel.ua. Там Вас чекає великий ряд виробів високої якості.

Дивани від Zlatamebel

Коментарі

Натуральні
матеріали
Ми використовуємо тільки найкращі та безпечні матеріали. Ви можете бути спокійні за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших дітей.
Система контролю з якості
П'ятиступінчаста система контролю якості - "5Q" практично виключає випуск готового виробу з недоліком.
Навантаження на диван
600 кг - оптимальне навантаження на наш диван.
Гарантія на каркас
Ми настільки впевнені в якості наших меблів, що даємо гарантію на каркас - 10 років.
Надійність
Понад 100 магазинів по Україні та за кордоном, понад 2500 співробітників, більш як 10 мільйонів відвідувачів щороку.
КРЕДИТ
или рассрочка
Ви можете придбати наші меблі в розстрочку або кредит. Для цього зверніться до менеджера будь-якого нашого фірмового салону.